Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning |
| Aktiviteter Ridning Vandring | Spa & Hälsocenter Spa-lounge Jacuzzi | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio Parrita med 1 sovrum, som ligger inom 3 km från Iglesia de San Gerardo, erbjuder en terrass med utsikt över poolen.
Villan med 1 badrum ligger cirka 10 minuter med bil från Iglesia de Valle Vasconia och nära Manuel Antonio nationalpark.
Du kan njuta av utsikten över trädgården från villan. I badrummet finns även en bidé och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar erbjuds också.
I Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio finns ett minikök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. Detta boende erbjuder gästerna en pool, utrustad med hydromassagebadkar för extra avkoppling. Spa-avdelningen har bubbelpool och hydromassagebadkar. Hästridning finns inom gångavstånd.
- Flygplatser
- Quepos Flygplats40 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
- Valutaväxling
- Eldstad
- Elbilsladdstation
Mat och drycker
- Gemensamt kök
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Strandparasoll
- Solterass
- Trädgård
- Fritids- och TV-Rum
- Spa-lounge
- Jacuzzi
- Vandring
- Ridning
- Utomhusbad
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Hushållning
- Tvätt
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Quepos till Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio?
Flygplatsen Quepos ligger 40 km från Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio. - ❓
Vilka tjänster erbjuder Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio sina gäster?
Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio erbjuder gästerna 24-timmars reception. - ❓
Finns det ett kök på Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio?
Ett kök finns på Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till villan?
Man kan bo i villan med sitt husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Cabana Privada Cerca De Manuel Antonio.